Презентація міжнародної професійної фінансової кваліфікації СІМА СВА21 Травня 2021р.

21 травня 2021 р. в КНЕУ відбулася онлайн презентація міжнародної професійної кваліфікації СІМА СВА.

Міжнародна кваліфікація СІМА – це одна з найбільш престижних професійних фінансових кваліфікацій у світі на сьогодні. Міжнародний сертифікат СІМА Certificate in Business Accounting визнається на глобальному рівні та відповідає міжнародним стандартам сучасного бізнесу.

Під час презентації студенти поспілкувалися з представниками СІМА в Україні (Наталією Вовчук та Мариною Зайцевою), а також з Юлією Троцько, CGMA, бізнес -аналітиком команди фінансової трансформації бізнесу компанії OLXUkraine та Оленою Король, CGMA, фінансовим контролером компанії OLX  Ukraine, які розказали  про цінність кваліфікації СІМА для бізнесу та поділилися своїм успішним досвід її отримання.

Розширюй свої кар'єрні горизонти завдяки СІМА!