Міжнародний конкурс CIMA Global Business Challenge вже в Україні13 Лютого 2015р.

Шановні студенти КНЕУ!

Оголошується набір до студентської команди КНЕУ, яка буде представляти наш університет на міжнародному конкурсі CIMA Global Business Challenge.

Це шанс для майбутніх менеджерів, економістів та бізнесменів отримати надзвичайний досвід, а саме:

• Навчитись вирішувати реальні завдання та проблеми бізнесу;
  • Покращити свої навички роботи в команді;
  • Зробити вагомий внесок у своє кар’єрне зростання;
  • Дізнатися, як стати дипломованим менеджером з ефективного управління бізнесом CIMA.

В команду набирається 4 людини, тож не зволікайте, відправляйте нам свої резюме і мотиваційні листи за адресою cimagbckneu@gmail.com. Обов’язковим є знання англійської мови, фінансів та економіко-математичного моделювання.

Кінцевий термін подачі резюме і мотиваційних листів – 13.02.2015р.

Відбір відбудеться 16.02.2015 р., о 14:00, 203 ауд.

За більш детальною інформацією звертаєтесь до Сандул Марії: cimagbckneu@gmail.com

Детальнішу інформацію про змагання можна занйти тут: http://www.cimaglobal.com/Events-and-cpd-courses/globalbusinesschallenge/Ukraine/