Студентська конференція на тему: «Теоретичні проблеми сучасної економічної теорії: національний, глобальний, цивілізаційний вимір»03 Березня 2014р.

Міністерство освіти і науки України
Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Кафедра політичної економії обліково-економічних факультетів

Студентська конференція на тему:

«ТЕОРЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ: НАЦІОНАЛЬНИЙ, ГЛОБАЛЬНИЙ, ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИМІР»

Основні напрями роботи конференції:

• Соціально-економічні трансформації та логіка економічного розвитку;
  • Сучасна грошово-кредитна система та реальна економіка;
  • Економічна політика сучасної держави: стратегічні напрями та ефективність;
  • Інтернаціоналізація світового господарства та глобальні проблеми людства.

Місце проведення: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 401.

Час проведення: 3 березня 2014р. о 10:00

Склад оргкомітету конференції:

Голова організаційного комітету:

ЯКУБЕНКО В. Д. – доктор економічних наук, професор кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Члени оргкомітету:

ЗІМКІНА В. Є. – аспірант кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
КУРБЕТ О. П. – аспірантка кафедри історії та теорії господарства КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
ТАТОМІР В. О. – аспірант кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана
ТИТЕНКО О. А. – аспірант кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана