Перша міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine and Partners»14 Червня 2013р.

14 червня 2013 року у НСК «Олімпійський» (Київ, вул. Велика Васильківська, 55) відбудеться перша міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners», яка буде присвячена тематиці поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ ).

ЗВТ — це якісно новий формат та рівень економічної взаємодії України з ЄС. Саме тому ефективне використання економічного потенціалу ЗВТ є без перебільшення історичним викликом для України та шансом на модернізацію економіки. Конструктивне обговорення цього питання є запорукою прийняття продуманих бізнесових рішень та реформування бізнес-клімату в Україні на основі кращих європейських стандартів та практик.

На конференції будуть обговорені такі питання:

• ЗВТ як інструмент модернізації української економіки;
  • інвестиційний та інноваційний потенціал ЗВТ ;
  • перспективи розвитку окремих галузей економіки України в контексті ЗВТ ;
  • гармонізація законодавства України та ЄС: завдання для влади;
  • що конкретно очікують влада та бізнес від ЗВТ ;
  • ЗВТ та бізнес: як ефективно скористатись новими можливостями.

У конференції візьмуть участь: заступник директора Генерального Директорату Європейської Комісії з питань торгівлі Петер Балаш, Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції В.Т. Пятницький, Міністр іноземних інвестицій Республіки Македонія Біл Павлески, Президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса, Керуючий Партнер Ernst & Young LLC Олексій Кредісов, Президент Торгово-промислової палати України Г.Д. Чижиков та представники бізнесу. Модератором конференції виступить Голова Правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Бураковський І.В.

До участі в обговоренні цих та інших питань запрошуються студенти КНЕУ.

Початок конференції о 10.00.