Міжнародна науково-практична конференція «Державне антикризове управління економікою в умовах глобалізації»26 Листопада 2013р.

26-27 листопада 2013 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за ініціативою кафедри макроекономіки та державного управління відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Державне антикризове управління економікою в умовах глобалізації».

Метою конференції є обговорення та обґрунтування шляхів подолання соціально-економічних наслідків світової кризи.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Макроекономічна політика в умовах відкритої економіки.
  • Моделі та інститути міжнародного антикризового регулювання.
  • Національні особливості державного антикризового управління економікою.
  • Антикризове управління економічним розвитком територій.
  • Стратегічні пріоритети та прогнозування довгострокової антикризової політики.

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

26 листопада 2013 року, вівторок

9:00 – 9:45   – реєстрація учасників конференції
10:00 – 11:30 – пленарне засідання конференції
11:30 – 12:00 – кава-брейк
12:00 – 13:30 – продовження пленарного засідання
13:30 – 14:30 – обідня перерва
14:30 – 17:30 – продовження пленарного засідання
18:00 – 19:00 – комунікаційно-діловий фуршет

27 листопада 2013 року, середа

10:00 – 12:30 – секційні засідання конференції
12:30 – 13:00 – обговорення результатів та проекту рішення конференції
після    13:00 – комунікаційно-дискусійне спілкування

Місце проведення конференції: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, конференц-зал.

До участі в конференції залучені вітчизняні та зарубіжні вчені-економісти, представники науково-дослідних установ, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, а також інші науковці, які досліджують проблеми антикризового державного управління економікою.

Програма Міжнародної науково-практичної конференції «Державне антикризове управління економікою в умовах глобалізації».