День психічного здоров'я09 Жовтня 2020р.

10 жовтня  - Всесвітній день психічного здоров’я

Щороку 10 жовтня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) відзначається Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day).

ВООЗ  визначає психічне здоров’я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти повсякденним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою спільноту. У цьому сенсі психічне здоров’я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти.

Щорічно цей день зумовлений певною темою. У 2020 році він проходитиме під девізом «Психічне здоров’я доступно всім!»

Тож керуючись цим девізом, бажаємо  студентській, науково-педагогічній та технічній спільноті КНЕУ психічного здоров’я, балансу в різних сферах життєдіяльності – навчанні, роботі, відпочинку, відчуття щастя та благополуччя. В умовах адаптаційного карантину – дисциплінованості його дотримання, розуміння власної відповідальності за себе та оточуючих людей, оперативної підтримки в разі потреби від тих, хто її може надати.

Хай розуміння важливості психічного здоров’я спонукає до його підтримання та укріплення!

Соціально-психологічна служба КНЕУ