Тренінг для підготовки експертів03 Квітня 2019р.

Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи», Тернопільським національним економічним університетом, Центром досліджень вищої освіти (Чеська Республіка) та за підтримки Інституту вищої освіти НАПН України, Міністерства освіти і науки України

2 та 3 квітня 2019 р.

проводить тренінги для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освітив рамках Проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті».

Ці заходи покликані мотивувати науково-педагогічних працівників, керівників та заступників керівників відповідних підрозділів закладів вищої освіти до залучення в розбудову внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості вищої освіти.

Програма тренінгів передбачає дводенний інтенсив за участі представників Центру досліджень вищої освіти (Чеська Республіка). Учасники забезпечуються навчальними матеріалами.

За результатами тренінгів видається сертифікат учасника.

Реєстрація для участі у тренінгах є обов’язковою!

Електронна форма для реєстрації:

Підтвердження про участь у тренінгах надсилається учаснику (на вказаний у реєстраційній анкеті e-mail) у формі листа-запрошення ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Вартість участі становить 300 грн (витрати на навчальні матеріали, coffee break, сертифікат, технічну підтримку). Контакти модераторів тренінгу:

2 квітня 2019 р.

Валентина Лаврененко

e-mail:vlave@ukr.net

3 квітня 2019 р.

Еллана Молчанова

e-mail: ellanam@ukr.net

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та плідну співпрацю!