Проект «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».21 Липня 2019р.

Міжнародний фонд досліджень освітньої політики запрошує взяти участь  у продовженні проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

За підтримки: Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща,  Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Мета: підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні інтердисциплінарні, трансдисциплінарні, міжгалузеві освітні та освітньо-наукові програми в практики української вищої школи (7 – 31 жовтня 2019 р. група I), орієнтовані на вивчення польського досвіду та конструювання стратегічних програм розвитку українських університетів (4 - 29 листопада 2019р. група J)  і передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікропроектів.

Претенденти на участь в обох групах мають в період до 21 липня 2019 року (до 18.00) надіслати електронною поштою на адресу Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" (електронна адреса - finikov@edupolicy.org.ua) свої заявки на участь в проекті.

Заявка має містити:

• CV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням своїх службових та особистих електронних адрес та телефонів )
  • Мотиваційний лист українською та англійською мовами (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікро-проекту)
  • Інформацію про особи чи особу, яка рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по-батькові, місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/ВЗО, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів.
  • Рекомендацію/рекомендації, які  мають бути надіслані з електронної адреси особи, яка їх надає (можуть бути українською, англійською чи польською мовами).
  • Заповнену анкету за лінком: https://goo.gl/forms/SQje13Iob8giydgL2

Відбір учасників проекту буде здійснено на конкурсній основі організаторами проекту з української та польської сторони.

Детальна інформація за посиланням: http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/current-projects_ua/l%D1%96derstvo-faza-v.html