Київський національний економічний університетімені Вадима Гетьмана

Щодо дій співробітників та студентів в умовах надзвичайних ситуацій.22 Липня 2022р.

Для укриття співробітників та студентів університету від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру наявна захисна споруда (сховище), розташована в навчальному корпусі №1 та придатна до  використання за призначенням. Сховище загальною площею 149,6 кв. м.

Крім зазначеного сховища можливе використання підвальних приміщень будівель університету.

Порядок користування захисною  спорудою.

1. У разі отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію (звуки сирени) працівники та студенти організовано та швидко рухаються до сховища.
  2. Ключі від сховища знаходяться у чергового охорони навчального корпусу №1.
  3. Відповідальна особа (з осіб, які укриваються) відкриває сховище та організовує облік та розміщення осіб, які підлягають укриттю.
  4. Відповідальна особа доводить присутнім правила поведінки в сховищі та контролює їх дотримання.

5. У разі отримання вказівки (сигналу, повідомлення) про відбій тривоги, під час перебування в укритті, відповідальна особа встановлює порядок виходу із нього, зачиняє його та повертає ключ черговому охоронцю.

Більш детальний порядок дій населення у надзвичайних ситуаціях розміщено нижче:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Сторінка відділу з питань  цивільного захисту: https://kneu.edu.ua/ua/University_en/subdivisions/vidzs/

Бережіть себе і Україну!