Лекція-дискусія із Борисом Тарасюком на тему: «Перспективи співпраці України з ЄС та Митним союзом: недоліки та переваги».28 Березня 2012р.

Наукове студентське товариство запрошує взяти участь в лекції-дискусії із Борисом Тарасюком на тему: «Перспективи співпраці України з ЄС та Митним союзом: недоліки та переваги», яка відбудеться 28 березня (середа), 13:15-14:30 в конференц-залі (І корпус КНЕУ).

Борис Іванович Тарасюк— український політик і дипломат, голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, голова громадської ради часопису «ЄвроАтлантика», лідер Народного Руху України. Міністр закордонних справ України в урядах Валерія Пустовойтенка, Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова та Віктора Януковича.

Для участі необхідно пройти on-line реєстрацію (будь ласка, зареєструйтесь, це дасть нам можливість зорієнтуватися в Вашій зацікавленості). Запрошуємо всіх активних! :) Нагадування в соціальних мережах: http://vk.com/nst_tarasyuk