17 вересня святкуємо День Польщі в КНЕУ17 Вересня 2015р.

17 вересня 2015 року ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» святкує День Польщі в КНЕУ.

Кафедра української мови та літератури запрошує всіх охочих долучитися до таких заходів:

1.  Конкурс на краще есе українською чи польською мовами за такими темами (з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті кафедри).

2.  Проведення циклу лекцій-прес-конференцій для студентів другого курсу фінансово-економічного факультету та факультету міжнародної економіки і менеджменту, які обрали для вивчення польську мову.

3.  Підготовка презентацій та відеопрезентацій українською чи польською мовами про:

-     відомих польських письменників, економістів, громадських діячів, історичних осіб;

-     міста і села Польщі, особливі місця чи туристичні об’єкти;

-     місця у м. Києві, пов’язані з відомими поляками чи польськими реаліями;

-     цікаві факти про польсько-українські відносини в різні історичні періоди;

-     відомих українців у Польщі тощо.

4.     Перегляд художніх фільмів польських кінорежисерів (Анджея Вайди, Єжи Гофмана, Кшиштофа Зануссі та ін.) та написання відгуку.

5.     Участь студентів, які вивчають польську мову, у заходах консульського відділу Республіки Польщі.