Горизонт 202028 Лютого 2020р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у проєкті в рамках програми «Горизонт2020» та отримати грант на дослідження за стипендіальною програмою від Іспанського Університету Деусто.

За підтримки Європейської комісії та фінансування програми Горизонт 2020 Університет Деусто, Іспанія, отримав висококонкурентне фінансування  дослідницького  проекту з  підготовки PhD студентів COFUND: 6i-DIRS, учасниками якого стали 40  партнерів (КНЕУ війшов до складу).

DEUSTO - єдиний університет Іспанії та один із чотирьох інституцій в Європі,  який виконує два проекти COFUND в рамках програми «Горизонт 2020».

Проект має на меті залучити найкращих дослідників раннього ступеня для участі у  PhD програмах з метою проведення міждисциплінарних, міжнародних та міжгалузевих проектів, підтримки та розширення їх кар’єрних перспектив, а також сприяння  соціального впливу досліджень відповідно до принципів Європейської хартії дослідників, Кодексу поведінки щодо залучення науковців та Принципів ЄС щодо інноваційної  підготовки докторів філософії.

Проект 6i-DIRS, який триває до вересня 2024 року, пропонує 19 стипендій тривалістю 36 місяців. Проект сприяє співпраці  між 7 PhD програмами та 24 науково-дослідними командами, які підтримують дослідників 6i-DIRS у проведенні досліджень та тренінгів в межах:

• 5 міждисциплінарних дослідницьких платформ, які відповідають таким Європейськими та глобальними викликам, як старіння та добробут ; культурні та творчі індустрії, міста та регіони ; гендерні питання; соціальна справедливість та інклюзія та  інші.
  • 4 міждисциплінарних сфер,  які відповідають  Стратегії Смарт  спеціалізації  Країни Басків з питань охорони здоров'я , енергетики , промисловості 4.0  та територіального  розвитку .

46 Університетів-партнерів співпрацюють з 15 організаціями, що фінансують та підтримують проект 6i-DIRS, забезпечуючи міжнародну та міжгалузеву мобільність для розширення працевлаштування дослідників. Перший прийом заявок на проект 6i-DIRS  відкрито  в січні 2020 року. Кінцевий термін подачі пропозицій- - 28 лютого 2020 року.
         Інформація щодо першого конкурсу для заявників, опубліковано на веб-сайті 6I-DIRS (http://www.deusto.es/dirs-cofund.es).

Обов’язково додатково зареєструватися за посиланням у Гугл-формі: