Запрошуємо на урочисте привітання команди Енактус-КНЕУ!06 Листопада 2014р.

Запрошуємо на урочисте привітання команди Енактус-КНЕУ – переможця Національних змагань студентських соціальних проектів Enactus 2014 та учасника і лауреата 3 місця в Лізі Всесвітнього кубку Енактус-2014, який відбувся в Пекіні, Китай, – в конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» 6 листопада 2014р., о 14:00.

Команди Енактус зі всього світу зустрічаються щороку на Всесвітньому кубку, де вони представлять результати своїх проектів поважній групі міжнародних бізнес-лідерів.  Всесвітній кубок є прикладом того, як команди Енактус досягають позитивного впливу у всьому світі, а також ефективно об’єднує  мережу студентських, наукових та ділових кіл.

У Вас буде можливість поспілкуватися з учасниками, задати питання та побачити виступ команди.