Урочисте відкриття культурно-історичної виставки «Трипілля. Цивілізація творців»19 Лютого 2015р.

Запрошуємо Вас на відкриття виставки «Трипілля. Цивілізація творців», яка організована студентами та викладачами ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спільно з народним майстром України з реконструкції кераміки Трипільської цивілізації, членом Національної спілки майстрів Народного мистецтва України Людмилою Смоляковою.

У виставці представлено реконструкції керамічних виробів, моделі трипільських жител, «зерновики», ритуальний посуд, предмети побуту, жіночі скульптури, фігурки тварин.

Відкриття виставки відбудеться 19 лютого 2015 року в конференц-залі головного корпусу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Музеї історії університету. Початок реєстрації о 10:00, відкриття об 11:00.

Попередня реєстрація: www.goo.gl/forms/6pUVYiolGZ

Контактна інформація: (044) 371 62 08, khomenko@kneu.edu.ua