27 жовтня 2018 року - ФОРУМ ВСТУПНИКА!27 Жовтня 2018р.

Шановні учні, батьки, учителі, студенти, майбутні кандидати й доктори наук, ласкаво просимо

на масштабний ФОРУМ ВСТУПНИКА, який відбудеться 27 жовтня 2018 року!!!

Поговоримо про те, як пережити рік вступу, як потрібно підготуватися до ЗНО, хто і що в цьому допоможе . Лектори ZNОUA, професійні викладачі КНЕУ, психологи-практики, НR-спеціалісти та багато інших цікавих людей уже готуються до зустрічі з вами.

Проведемо різні цікаві активні заходи, які вкажуть шлях до того, як розібратися в собі  та обрати майбутню професію. Проаналізуємо також досвід минулих вступних кампаній і розкажемо, як уникнути помилок та отримати максимально потрібний результат - вступити до омріяного вишу!

Якщо Ви - педагог, приєднуйтесь, у нас заплановано провести цікаві лекції  спеціалістів з профорієнтації, які з радістю поділяться своїм досвідом щодо успішної підготовки учнів (студентів), розкажуть про компетентності ХХІ сторіччя, якими потрібно обов'язково володіти, щоб досягти успіху.Поговоримо і про ефективні форми співпраці.

Якщо Ви природжений науковець і шукаєте шляхів реалізації, вам із перших вуст розкажуть, як отримати науковий ступінь та професійне визнання.

Приходьте, буде цікаво й корисно!

Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/tpwKeszS5qGhLU282