27 жовтня 2018 року - ФОРУМ ВСТУПНИКА!27 Жовтня 2018р.

27 жовтня 2018 року ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за участі «ZNOUA» ініціює проведення масштабного «ФОРУМУ ВСТУПНИКА».

Захід організовується з метою допомоги майбутнім вступникам всіх рівнів у налагодженні ефективного підготовчого процесу до здачі ЗНО та вступу до ВНЗ з урахуванням чіткого вибору професії та спрямування особистості на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду. Учасниками форуму можуть бути учні 9-11 класів, учні ПТНЗ, коледжів, студенти та викладачі вищих навчальних закладів, представники педагогічної громади, які зацікавлені в успішній підготовці себе  та своїх учнів до здачі ЗНО, студенти ВНЗ, які вирішили продовжити навчання в магістратурі; майбутні науковці, що мріють отримати PhD. Ласкаво просимо!

Місце проведення: м. КИЇВ, пр.-т ПЕРЕМОГИ 54/1, І корп. КНЕУ

Тривалість заходу з 11:00 до 15:00