Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конференція наукової молоді 05 Квітня 2019р.

Прямі трансляції

5 квітня 2019 року Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським Міжнародним Економічним Форумом  проведе у новому кампусі Unit.Verse першого в Україні інноваційного парку UNIT.City Конференцію наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України».

Головні теми:

✔Економічна політика і держуправління
✔Бізнес і підприємництво
✔Особистісний розвиток

Участь для студентів та викладачів є БЕЗКОШТОВНОЮ. Відбір учасників відбувається за результатами конкурсу економічних есе "Три ідеї для швидкого економічного зростання України".

Спікери заходу – провідні міжнародні і українські економісти, науковці, виробники та підприємці, а також народні депутати України. Учасники #YSC 2.0, зокрема, почують виступи багаторічного співпрезидента Римського клубу та співавтора ювілейного звіту РК «Come On!» Ернста Ульріха фон ВАЙЦЗЕКЕРА, засновника «Іншого Канону» та автора перекладеної 20-ма мовами книги «Як багаті країни забагатіли і чому бідні залишаються бідними», що входить до ТОП-50 найвпливовіших економічних книг за останні 100 років, професора Еріка РАЙНЕРТА, інших видатних економістів, підприємців та експертів. 

Зареєструватися на подію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpGh2CitCbc1usxJ5wBtqd-RV4PSPoev-zgmQ5O7B7dT5Scw/viewform