УВАГА! Студенти, які мають право на пільгове проживання в гуртожитку01 Жовтня 2018р.

Шановні студенти, які являються

• дитиною учасника бойових дій в зоні проведення АТО
  • дитиною учасника бойових дій в зоні проведення АТО, один з батьків яких загинув
  • внутрішньо переміщеною особою

ТА НЕ ОТРИМУЮТЬ АДРЕСНУ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ,

ВІДПОВІДНО ДО СВОЄЇ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ!!!!

Для того, щоб вас звільнили від оплати за проживання в гуртожитку

• 100%-му розмірі для дітей учасника бойових дій в зоні проведення АТО, один з батьків яких загинув,
  • 50%-му розмірі від повної вартості проживання для дітей учасника бойових дій в зоні проведення АТО
  • 50%-му розмірі для внутрішньо переміщених осіб

до 01 жовтня 2018 року НЕОБХІДНО:

1. Написати Заяву за зразком (заява візується деканом факультету (директором навчально-наукового інституту) та підтверджує, що особа є студентом цього факультету. Надаються завірені в установленому порядку копії документів (нотаріально завірена копія або копія завірена печаткою деканату факультету (навчально-наукового інституту) на якому вчиться студент (завіряється виключно за умов наявності оригіналу документа).
  2. Прикріпити до Заяви пакет документів, вказаний в Заяві, що підтверджує ваше право на звільнення від оплати.
  3. Подати документи в каб. 423 (Профком студентів та аспірантів за графіком пн-пт. 09:30-12:00. Вихідний сб, нд.).

Зразки заяв за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1C7RzglU3RroABol2WV4_bj46eK4RFrfR

Профком студентів та аспірантів