II Міжнародного наукового конгресу SMART SOCIETY 201911 Квітня 2019р.

Запрошуємо  взяти  участь  у  роботі  II Міжнародного  наукового  конгресу  SMART  SOCIETY 2019, що відбудеться у квітні - травні 2019 року.

Місія конгресу– створення мультистейкхолдерівської платформи для співробітництва академічної спільноти та бізнесу з метою генерування нових знань та обміну інформацією і передовим досвідом щодо сучасних трендів, ключових детермінантів та особливостей розвитку інформаційного суспільства.

Основна зовнішня панель конгресутриватиме 11-12 квітня 2019 року в Академії Полонійній у Ченстохові (Польща).

II International Scientific Congress SMART SOCIETY 2019(for more details see the site of the congressat main.nuife.org):

• ІV Міжнародна наукова конференція – Глобальні аспекти світового господарства та міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки – 11-12, 18 квітня 2019 р.

OРГАНІЗАТОРИ

POLONIA UNIVERSITY IN CZESTOCHOWA(POLAND)

KRYVYJ RIH ECONOMIC INSTITUTE OF KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY NAMED AFTER VADYM HETMAN (UKRAINE)

REZEKNE ACADEMY OF TECHNOLOGIES (LATVIA)

PETRO MOHYLA BLACK SEA NATIONAL UNIVERSITY (UKRAINE)

• V Міжнародна наукова конференція – Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів – 11-12 квітня 2019 р.

OРГАНІЗАТОРИ

KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY NAMED AFTER VADYM HETMAN (UKRAINE)

POLONIA UNIVERSITY IN CZESTOCHOWA (POLAND)

• Міжнародна наукова конференція – Міжнародні комунікації в SAMAR SOCIETY - 16-17 травня 2019 р.

OРГАНІЗАТОРИ

KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY NAMED AFTER VADYM HETMAN (UKRAINE)

• ІІ Міжнародна наукова конференція - Екологія та проблеми здоров’я – 11-12 квітня 2019 р.

OРГАНІЗАТОРИ

DROHOBYCH IVAN FRANKO STATE PEDAGOGICAL UNIVERSITY (UKRAINE)

POLONIA UNIVERSITY IN CZESTOCHOWA (POLAND)

VIVES UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (BELGIUM)

V. N. KARAZIN KHARKIV NATIONAL UNIVERSITY (UKRAINE)

Мови конференції:польська, українська, англійська

Умови участі в конгресі:

Для участі в конференції до 10 січня 2019 року необхідно заповнити реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/wZ8FNTwFk7WeO0yp1)

Сайт конференціїmain.nuife.org

E-mail: nuife.edu@gmail.com

Початок роботи конгресу– 11 квітня 2019 p. о 10:00 год.

Організаційний комітетII Міжнародного  наукового  конгресу  SMART  SOCIETY 2019