Реєстрація на ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури15 Жовтня 2019р.

Шановні здобувачі освітнього ступеня «магістр»!

З 7 жовтня 2019 року і до 17:00 15 жовтня 2019 рокуу ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» буде проводитися реєстрація вступників, які бажають взяти участь у додатковій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури!

Аудиторія для реєстрації– ауд. 116, 1 корпус КНЕУ (проспект Перемоги, 54/1)

Час роботи приймальної комісії з 07 травня по 15 жовтня 2019 року:

Понеділок - п’ятниця  - 10:00 – 17:00.  Обідня перерва – 13:00-14:00.

Субота, неділя – вихідний.

При реєстрації  вступнику необхідно мати наступні документи:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника;
  • обліковукарткуплатника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо- кваліфікаційний рівень);
  • 1 фотокарткадля документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Вступник буде вважатися зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка, який він повинен буде пред’явити для допуску до пункту тестування.

Дата проведення додатковї сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови– 5 листопада 2019 року.

Прийом заяв і документів, конкурсний відбір та зарахування на навчання для здобувачів освітнього ступеня «магістр», які приймають участь у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту у 2019 році,  проводиться на базі Інституту бізнес-освіти ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» https://ibo.kneu.edu.ua/ua/