КНЕУ - Список рекомендованих до зарахування НА ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА за державним замовленням

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Список рекомендованих до зарахування НА ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА за державним замовленням06 Серпня 2018р.

Факультет обліку та податкового менеджменту

Облік, аудит та оподаткування (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

Середній бал диплому

1

        Петрук Анна Петрівна

85.000

 

2

        Пікалова Віолетта Віталіївна

85.000

 

3

        Хмельницький Сергій Сергійович

85.000

 

4

        Нечваль Дар`я Сергіївна

80.000

 

5

        Кулик Ольга Юріївна

75.000

 

6

        Бондар Анна Володимирівна

70.000

 

7

        Вакальчук Яна Сергіївна

70.000

 

8

        Новаленко Дмитро Юрійович

70.000

 

9

        Мітіна Аліна Валеріївна

65.000

5

10

        Яременко Вікторія Ігорівна

65.000

4,76

11

        Головко Діана Рустамівна

65.000

4,64

12

        Лещенко Дмитро Костянтинович

65.000

4,53

13

        Годун Тетяна Василівна

65.000

4,43

 

Облік, аудит та оподаткування (бакалавр, заочна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

Середній бал диплому

1

        Степанченко Ірина Ігорівна

65.000

 

2

        Астахова Тетяна Ігорівна

60.000

 

3

        Войнівська Маріна Ігорівна

60.000

 

4

        Федорушко Наталія Сергіївна

60.000

 

5

        Тимошенко Катерина Сергіївна

55.000

4,39

 

Облік, аудит та оподаткування в АПК (бакалавр, денна, на третій курс)

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Сиплива Тетяна Сергіївна

80.000

2

        Гашинська Валерія Геннадіївна

60.000

 

Факультет фiнансів

Фінанси та страхування (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Огонь Вікторія Цезарівна

75.000

2

        Стеценко Юлія Анатоліївна

75.000

3

        Франковська Марина Олександрівна

75.000

4

        Гутник Анастасія Василівна

70.000

5

        Єфімова Любов Ігорівна

70.000

6

        Ігонін Катерина Олександрівна

70.000

7

        Саган Юлія Русланівна

70.000

8

        Сальнікова Юлія Дмитрівна

70.000

9

        Блінчук Вікторія Олександрівна

65.000

10

        Дідківська Єлєна Володимирівна

65.000

11

        Марченко Дар`я В`ячеславівна

65.000

12

        Нагорна Вікторія Сергіївна

65.000

13

        Огійчук Василь Володимирович

65.000

14

        Сальніков Давид Миколайович

65.000

15

        Строкань Михайло Ігорович

65.000

16

        Хмельницький Сергій Сергійович

65.000

17

        Бурмас Ярослав Євгенійович

60.000

18

        Гирявець Максим Станіславович

60.000

19

        Даниленко Дар`я Олександрівна

60.000

20

        Калашник Анастасія Ігорівна

60.000

21

        Кущенко Богдан Ігорович

60.000

22

        Макаренко Олена Олегівна

60.000

23

        Приймак Наталія Вікторівна

60.000

24

        Проценко Іванна Богданівна

60.000

25

        Черпак Марія Олександрівна

60.000

26

        Четверяков Дмитро Олександрович

60.000

27

        Шевченко Катерина Валеріївна

60.000

28

        Янковський Денис Євгенович

60.000

29

        Яремчук Влада Володимирівна

60.000

 

Банківська справа (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Васильченко Наталія Сергіївна

80.000

2

        Строкань Михайло Ігорович

80.000

3

        Яремчук Влада Володимирівна

80.000

4

        Козійчук Марія Вікторівна

75.000

5

        Марченко Дар`я В`ячеславівна

75.000

6

        Шевчук Михайло Юрійович

75.000

 

Факультет економiки та управлiння

Економіка підприємства (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

Середній бал диплому

1

        Паламарчук Тетяна Сергіївна

95.000

 

2

        Югай Вікторія Дмитрівна

90.000

 

3

        Гордєйчук Євгеній Андрійович

80.000

 

4

        Кошель Аліна Григорівна

80.000

 

5

        Кравцов Павло Олександрович

75.000

 

6

        Парненко Дарина Анатоліївна

75.000

 

7

        Пікерський Артем Артемович

75.000

 

8

        Сердюк Ольга Олександрівна

75.000

 

9

        Сокол Аліна Володимирівна

75.000

 

10

        Юхименко Василь Віталійович

75.000

 

11

        Савченко Арсентій Олександрович

70.000

 

12

        Тонкоголос Лілія Русланівна

70.000

 

13

        Гайдамака Юлія Миколаївна

65.000

5

14

        Мрук Надія Олександрівна

65.000

4,97

 

Економіка агропромислових формувань (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Малай Тетяна Вадимівна

90.000

2

        Мирський Іван Ігорович

70.000

3

        Сердюк Ольга Олександрівна

70.000

4

        Стеріна Яна Зіновіївна

60.000

 

Менеджмент бізнес-організацій (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

Середній бал диплому

1

        Піщулін Ярослав Валерійович

85.000

 

2

        Яценко Уляна Олегівна

85.000

 

3

        Бурлачка Дарія Геннадіївна

75.000

 

4

        Лапай Олександр Сергійович

75.000

 

5

        Ніцос Анна Андріївна

75.000

 

6

        Тодорович Валерій Володимирович

75.000

 

7

        Юдін Владислав Євгенович

75.000

 

8

        Комаровська Юлія Олександрівна

65.000

4,54

9

        Леус Любов Михайлівна

65.000

4,87

 

Менеджмент агробізнесу (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Гнатюк Максим Едуардович

40.000

 

Факультет маркетингу

Маркетинг (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Куліковський Дмитрій Сергійович

85.000

2

        Шафалюк Олександр Олександрович

85.000

3

        Шевченко Микола Володимирович

85.000

4

        Вовк Ольга Віталіївна

80.000

5

        Гарматюк Олександр Павлович

80.000

6

        Маковський Ян Владиславович

80.000

7

        Семистрок Федір Владиславович

80.000

8

        Стефієнко Артем Віктрович

80.000

9

        Шолох Анастасія Ігорівна

80.000

 

Інститут інформаційних технологій в економіці

Комп’ютерні науки та інформаційні технології (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Піщанський Давид Євгенійович

85.000

2

        Райчев Олексій Олегович

80.000

3

        Дівеєв Ярослав Ігорович

75.000

4

        Кошелев Вадим Олексійович

75.000

5

        Куліда Ігор Володимирович

75.000

6

        Купцова Єлизавета Олександрівна

75.000

7

        Штукована Валерія Вячеславівна

75.000

8

        Стороженко Олексій Сергійович

70.000

9

        Жила Віктор Васильович

65.000

10

        Зінченко Юрій Вадимович

65.000

11

        Редько Владислав Петрович

65.000

12

        Богдановський Дмитро Вадимович

60.000

13

        Кондрашов Костянтин Юрійович

60.000

14

        Курадовець Владислав Олександрович

60.000

15

        Миколюк Валерія Ігорівна

60.000

 

Кібербезпека (бакалавр, денна, на третій курс)


зп

Прізвище, ім`я, по батькові

Конкурсний бал

1

        Немилостивий Олександр Євгенійович

70.000

2

        Лесненко Олег Ігорович

65.000