Ярмарок вакансій у Німеччині 2020.27 Листопада 2019р.

27 листопада, конференц-зала КНЕУ (головний корпус, проспект Перемоги 54/1)

Початок о 9:00

Центр кар’єри «Юнікс» спільно з кафедрою німецької мови КНЕУ проводять «Ярмарок вакансій у Німеччині 2020», який присвячений канікулярному працевлаштуванню студентів, що вивчають німецьку мову.

Захід зорієнтовано на студентів 1-3 курсів (а також 1 рік маґістеріуму), які вивчають (або вивчали) німецьку мову та мають рівень мови не нижче А2.

На Ярмарку будуть представники німецької кадрової агенції для проведення презентації та для особистих співбесід із охочими студентами.

План заходу:

• 9.00-10.00 Презентаційна частина. Знайомство та відповіді на запитання
  • 10.00-13.00 Особисті співбесіди студентів із представниками кадрової агенції
  • 13.00-15.00 Онлайн-співбесіди для студентів, які не присутні особисто на заході

Для участі в заході потрібна попередня реєстрація на сайті www.unics-center.com

Інформацію щодо необхідних документів буде надіслано на е-пошту після реєстрації.

Робоча мова Ярмарку вакансій  - німецька.