Підсумки 2019-го – перспективи 2020-го року: політичні, соціальні, економічні19 Грудня 2019р.

19 грудня 2019 р. о 14:00 в конференц-залі 1-го корпусу (проспект Перемоги, 54/1) відбудеться круглий стіл на тему: «Підсумки 2019-го – перспективи 2020-го року: політичні, соціальні, економічні» на якому будуть представленні багатогранні погляди експертів, консультантів та науковців на ключові події року що минає, та зроблені прогнози на рік, що наступає.

Захід буде проводитися спільно з кафедрою політичних технологій Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та Українським Інститутом аналізу та менеджменту політики.
В заході візьмуть участь понад 20 провідних українських експертів, економістів, політичних консультантів, науковців, серед яких Руслан Бортнік (УІАМП), Віктор Андрусів (Український Інститут майбутнього), Олексій Якубін, Володимир Смолянюк, Сергій Биков, Валентин Якушик, Ігор Піляєв, Руслан Бізяєв, Владислав Дзівідзінський, Сергій Шабовта, Андрій Вігірінський, Ростислав Балабан, Ігор Рейтерович, Тарас Загородній, Валентин Гладких, Кірілл Молчанов, Валентин Землянський, Микола Спірідонов, Анатолій Пешко Віктор Скаршевський, Олександра Решмеділова, Даніїл Богатирьов, Дмитро Заборін, Ігор Печенкін та інші.

Вхід вільний.