Викладачі КНЕУ відвідали Грузію в рамках міжнародного стажування04 Жовтня 2021р.

З 28 липня по 12 вересня 2021 року відбулося міжнародненауково-педагогічне стажування «Трансформація сучасної університетської освіти: досвід ВНЗ Грузії».Учасниками заходустали науково-педагогічні працівники різних кафедр КНЕУ. Третій виїзний модуль програми стажування науково-педагогічні працівники пройшли на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія) з 8 по 12 вересня 2021 року.

Мета стажування полягала укомплексному вивченнідосвіду закладів вищої освіти Грузії в процесі трансформації університетської освіти у постковідний період, а також в ознайомленні з фінансовою моделлю освіти Грузії. Крім того, предметом обміну між науково- педагогічними працівниками провідних університетів обох країн, стали напрацювання за напрямом реалізації програм дуальної вищої освіти. Особливу увагу звернули на досвід грузинських колег із залучення туристичного бізнесу до участі в реалізації зазначених програм.

Стажування допомогло встановити професійні контакти для налагодження подальшої співпраці між факультетами і кафедрами університетів - учасників заходу. За результатами співпраці, першим спільним проектом може стати обмін студентами для проходження виробничої практики та збору матеріалів для підготовки дипломного дослідження.

Продуктивна і насичена програма стажування, приємна атмосфера зустрічей, гостинна грузинська земля збагатили учасників заходу інноваціями, щирими друзями та відкрили нові перспективи.