Інформаційний лист щодо початку 2022-2023 н.р.30 Червня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
щодо початку 2022-2023 навчального року
в ДВНЗ «Київський національний економічний університет
ім. В. Гетьмана»

Шановні студенти, викладачі та співробітники Університету!

Зважаючи на режим воєнного стану, рекомендації МОН та ряд об’єктивних обставин прийнято рішення розпочати новий 2022-2023 навчальний рік:

• з 29 серпня 2022 р.— для здобувачів 2, 3 та 4-го років навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та здобувачів 2 року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти;
  • з 15 вересня 2022 р.— для здобувачів 1-го року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
  • з 3 жовтня 2022 р.— для здобувачів 1-го року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти;

Планується, що основу навчального процесу становитиме змішана форма організації навчання, що передбачає широкі можливості здійснення навчального процесу в синхронно-асинхронному режимі.

Інформуємо вас, що Університет готовий до впровадження різноманітних форм організації навчального процесу, які будуть максимально забезпечувати якість освітнього процесу та безпеку студентів, викладачів, співробітників.

Для категорій здобувачів вищої освіти різних рівнів, які перебувають за межами чи на території України, але за об’єктивних причин не мають можливості долучитися до навчального процесу в офлайн-режимі, Університет планує організувати навчання за такими адаптивними формами:

• навчання за індивідуальним онлайн-графіком;
  • асинхронне навчання за гнучким графіком;
  • включене (паралельне) навчання в партнерстві із закордонними закладами освіти.

Університет має всі можливості для забезпечення своїх студентів якісними освітніми послугами використовуючи потенціал внутрішньої та міжнародної академічної мобільності.

Разом переможемо! Слава Україні!

Ректорат КНЕУ