Чергове засідання Клубу економістів відбудеться 11-го травня 2016 р. о 19:0011 Травня 2016р.

Шановні колеги!

Чергове засідання Клубу економістів відбудеться 11-го травня 2016 ро 19:00 в КНЕУ імені Вадима Гетьмана,  пр.Перемоги, 54/1, ауд. 239.

Слухаємо продовження доповіді Ігоря Петровича Макаренка, к.е.н., директора Інституту еволюційної економіки (http://iee.org.ua/ua/ )  на тему:"Управління інноваційним розвитком: макроекономічний аспект".

У нас буде нагода завершити розмову про  інноваційну парадигму розвитку економіки.
    Під час дискусії спробуємо досягти  консенсусу щодо можливостей та вектору розвитку економіки інноваційним шляхом та сформулювати:
- концептуальні засади політики та пропозиції регуляторним органам  щодо  побудови  ефективного механізму макроекономічного стимулювання інновацій в Україні;
- вимоги до політикуму щодо принципів реалізації інноваційної політики.

До зустрічі!

Оргкомітет Клубу економістів

Copyright © 2016 КЛУБ ЕКОНОМІСТІВ, All rights reserved.