Міжнародний конкурс з вирішення бізнес-кейсів КПМГ 2014 (КІСС 2014)20 Лютого 2014р.

KICC 2014 | Сан-Паулу, Бразилія

Скористатися шансом. Кинути виклик собі. Розширити горизонти.

Готові спробувати себе в якості професійного консультанта КПМГ? Тоді KPMG International Case Competition (KICC) саме для вас! Станьте найкращою командою київського етапу відбору, а потім півфіналу СНД – і вирушайте на міжнародний фінал до Бразилії!

Кожного дня професіонали КПМГ успішно вирішують надзвичайно складні задачі, які ставить перед ними сучасний бізнес. Вашій команді буде запропоновано за 3 години знайти рішення однієї з таких задач. Випробуйте себе! Розпочніть пригоду, яку ви не забудете ніколи!

Зважились? Тоді поспішайте подати заявку на київський етап відбору, що відбудеться 20 лютого!

Крок 1

Реєструйтеся в KPMG Recruitment System до 5 лютого 2014 р.

Крок 2

Учасникам, які пройдуть попередній відбір, буде надіслано письмове завдання. Вирішуйте завдання та надсилайте свою відповідь до 13 лютого 2014 р.

Крок 3

Команди, які успішно пройдуть відбір, отримають шанс знайти рішення бізнес-кейсу і презентувати його журі в київському офісі КПМГ (20 лютого 2014).

Команди-переможниці регіональних етапів будуть боротися за титул чемпіона СНД в офісі КПМГ у Москві (5 березня 2014 р.).

Переможець фіналу СНД буде захищати честь України на міжнародному фіналі у Сан-Паулу, змагаючись з командами з 25 країн (1-4 квітня 2014 р.).

Витрати на проживання і харчування, а також дорожні витрати учасників фіналу СНД у Москві та міжнародного фіналу у Сан-Паулу сплачуються КПМГ.

Детальніше про конкурс та вимоги до учасників можна дізнатися на сайті КПМГ.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги:
+380 (44) 490 55 07, graduate@kpmg.ua.

З найкращими побажаннями,
КПМГ в Україні