Бізнес-гра та майстер-клас КПМГ "Фінансове моделювання"05 Квітня 2013р.

КПМГ в Україні за сприянням КНЕУ ім. Вадима Гетьмана запрошує студентів 3-6 курсів економічних спеціальностей українських ВНЗ взяти участь у бізнес-грі та майстер-класі «Фінансове моделювання». Під час бізнес-гри Ви будете змагатися у командах, зможете збагатити знання у сфері оцінки бізнесу та фінансового моделювання, розвинути навички роботи в команді, створення та проведення презентації, а також продемонструвати свої таланти та набути досвіду, спілкуючись із фахівцями з корпоративних фінансів КПМГ.

ЕТАПИ ГРИ

• 5 квітня 2013 р. Майстер-клас з оцінки бізнесу та фінансового моделювання, оголошення умов кейсу
  • 6-7 квітня 2013 р. Вирішення кейсу командами
  • 8 квітня  2013 р. Презентації 5 найкращих рішень кейсу та оголошення переможців

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Конференц-зала КНЕУ ім.Вадима Гетьмана (м. Київ, проспект Перемоги, 54/1).

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Для того, щоб зареєструватись на майстер-клас та бізнес-гру, будь ласка, надішліть аплікаційну форму на електронну адресу graduate@kpmg.ua, зазначивши в темі листа «Бізнес-гра». Після надходження листа вам буде надіслано підтвердження. Реєструватися можна одноосібно або командами по 4-5 учасників.

Аплікаційну форму можна знайти на сайті КПМГ www.kpmg.ua/сareers.

Реєстрація заяв на участь у конкурсі триває до 31 березня 2013 р. включно.