Нові ініціативи для студентів та молодих спеціалістів від КПМГ в Україні!19 Жовтня 2013р.

Шановні колеги!

КПМГ в Україні оголошує дві нові ініціативи для студентів останніх курсів економічних та юридичних спеціальностей та молодих спеціалістів.

Це чудова нагода перевірити свої знання, виграти iPad або mini iPad і працевлаштуватися в КПМГ!

Юридичний конкурс від КПМГ

Для випускників 2010-2013 років та студентів 4-6 курсу, які вивчають право, володіють англійською мовою та мріють про кар’єру юриста-консультанта в КПМГ — одній з найкращих міжнародних консультаційних компаній.

Переможці конкурсу отримають:

• І   місце: iPad, сертифікат про перемогу та можливість працевлаштування в КПМГ за спрощеною процедурою проходження рекрутингового відбору*
  • ІІ  місце: mini іPad, сертифікат про перемогу та можливість працевлаштування в КПМГ*
  • III місце: сертифікат про перемогу у конкурсі та можливість працевлаштування в КПМГ*

Всім зацікавленим необхідно надіслати до закінчення дня 22 жовтня 2013 р. свої коментарі до кейсу разом з резюме англійською мовою на електронну адресу graduate@kpmg.ua, зазначивши в темі листа «Юридичний конкурс».

Десять авторів найкращих коментарів будуть запрошені презентувати свої коментарі журі КПМГ на фіналі конкурсу, що відбудеться в Києві 31 жовтня 2013 р.

Дізнатися більше інформації про Конкурс та завантажити кейс можна за посиланням.

* Працевлаштування у КПМГ за спрощеною процедурою рекрутингового відбору відбуватиметься за умови, що переможці конкурсу відповідають вимогам до вакансій інтерна та Консультанта до Відділу податково-юридичних послуг КПМГ в Україні. З вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті www.kpmg.ua/careers. Працевлаштування в КПМГ відповідатиме нормам КЗпП України.

Бізнес гра КПМГ: трансфертне ціноутворення

Для тих, хто:

• є студентом останнього курсу
    або випускником 2011-2013 років;
  • знає англійську мову та економіку;
  • слідкує за останніми змінами в законодавстві;
  • прагне розпочати кар’єру консультанта в КПМГ;

Автори найкращих рішень та презентацій отримають:

• І   місце: iPad та гарантовану можливість потрапити на стажування до Групи трансфертного ціноутворення КПМГ в Україні*
  • ІІ  місце: mini іPad та стажування у КПМГ в Україні*
  • III місце: стажування у КПМГ в Україні*

Реєстрацію відкрито до 27 жовтня 2013 р. на сайті: www.kpmg.ua/careers.

* За умови, що переможці відповідають основним вимогам до вакансії, а також, якщо вони зможуть розпочати стажування після закінчення гри. З вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті www.kpmg.ua/careers.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги: 380 (44) 490 55 07, graduate@kpmg.ua.

З найкращими побажаннями,
КПМГ в Україні