Лекція Едгара Переса у КНЕУ!02 Квітня 2013р.

Унікальна можливість відвідати лекцію відомого американського фахівця-практика, трейдера, автора книги  «The Speed Traders» - Едгара Переса у КНЕУ!

Вхід вільний!

Едгар Перес (Edgar Perez) широко відомий як видатний оратор у спеціалізованій області біржової торгівлі. Він займав посади віце-президента Citigroup, старшого консультанта IBM, а також був консультантом McKinsey&Ко в Нью-Йорку, доцента Політехнічного інституту Нью-Йоркського університету, де викладав алгоритмічну торгівлю та фінанси.

Едгар Перес має ступінь бакалавра Національного університету Ingeniería, Ліма, Перу (1994), магістр адміністрування в Університеті ЕСАН, Ліма, Перу (1997 р.) і ступінь магістра ділового адміністрування (фінанси і менеджмент)  Columbia Business School, Нью-Йорк (2002).

Едгар Перес є автором семінару «The Speed Traders»,  який представляє великий інтерес для фінансових фахівців у сфері альтернативних інвестицій, хедж-фондів, інституційних інвесторів і пайових фондів. Даний семінар був представлений в багатьох бізнес-центрах світу (Гонконг, Сан-Паулу, Сеул, Куала-Лумпур, Варшава, Нью-Йорк, Сінгапур, Пекін, Шанхай, Джакарта, Лондон, Мехіко, Москва, Дубаї  і т.д.)

2 квітня 2013 року о 14:30 в ауд. 412 1 корпусу КНЕУ (пр. Перемоги, 54/1) відбудеться лекція «How The Speed Traders experience can turbocharge your professional development».

Офіційна мова – англійська. Вхід вільний.

Запрошуються студенти та викладачі університету, які цікавляться біржовою торгівлею та інвестуванням.