Відкрита лекція ректора Європейської школи економіки (European School of Economics), професора Еліо Стефано Д'Анна на тему «Leaders of the future. Making your Dreams a reality»12 Квітня 2013р.

12 квітня 2013 року об 11:45 за підтримки Інституту вищої освіти відбудеться відкрита лекція ректора Європейської школи економіки (European School of Economics), професора Еліо Стефано Д'Анна на тему «Leaders of the future. Making your Dreams a reality».

Професор Д’Анна   працював у багатьох міжнародних компаніях (Альфа-Ромео, Фіат), виступав разом з нобелевськими лауреатами, а його лекції про персональний зріст, лібералізм, свободу та індивідуалізм у бізнесі вважаються революційними.

Також в рамках лекції буде презентовано Європейську школу економіки (ESE) – приватний вищий навчальний заклад, що пропонує освітні програми рівня бакалавра, магістра та бізнес-адміністрування (МВА) у сертифікованих центрах у Лондоні, Нью-Йорку, Римі, Мілані, Флоренції та Мадриді.

Лекція буде проходити в 419 аудиторії КНЕУ (1 корпус).