Навчально-методичний відділ запрошує вас 16 грудня 2016 рік (п'ятниця) о 13.30 в Конференц-зал першого корпусу на МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР15 Грудня 2016р.

ДО УВАГИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Навчально-методичний відділ запрошує вас
16 грудня 2016 рік (п'ятниця) о 13.30
в Конференц-зал першого корпусу
на МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР
ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ PROMETHEUS:

Сененка Антона Ігоровича, співробітника платформи масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, кандидата фізико-математичних наук

Сегол Радміли Ігорівни, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського"

Будемо говорити про майбутнє освіти в Україні та світі і про впровадження змішаного навчання в системі вищої освіти України.

Захід передбачає відповіді експертів на питання щодо формату змішаного навчання та його реалізації через навчальну платформу Prometheus.