Доступ до матеріалів в рамках проєкту Research4Life07 Квітня 2022р.

Шановні викладачі, аспіранти та студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала РФ, видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.

Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії, як: Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури: Hinari (дослідження в галузі біології та медицини); AGORA (дослідження в галузі сільського господарства); OARE (дослідження навколишнього середовища); ARDI (доступ до науково-технічної інформації); GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути на сайті проєкту Research4Life.

Для доступу до ресурсів Research4Life необхідно отримати логін та пароль, заповнивши форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/

У разі виникнення питань під час реєстрації, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою library@kneu.edu.ua.