25 квітня 2018 року о 14:00 за участі міжнародних експертів відбудеться Круглий стіл «Експортна стратегія України: проблеми і значення логістики».25 Квітня 2018р.

25 квітня 2018 року о 14:00 за участі міжнародних експертів відбудеться Круглий стіл «Експортна стратегія України: проблеми і значення логістики». Співорганізатори заходу: Українська аграрна конфедерація, кафедра комерційної діяльності і логістики та Інститут агробізнесу КНЕУ за сприяння Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

З вітальним словом до учасників круглого столу звернеться  народний депутат України, Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

До участі у заході запрошені представники органів державної влади, міжнародних фінансових та громадських організацій, компаній-експортерів і логістичних компаній, а також провідні експерти та науковці.

Під час дискусії передбачається обговорити питання експортного потенціалу України, проблеми розвитку інфраструктури, логістики, експорту продукції із доданою вартістю, диверсифікацію експортних ринків і можливості для бізнесу.

Захід відбудеться у Київському національному економічному університеті  ім. Вадима Гетьмана за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 54/1,  І корпус, 3 поверх, каб. 353.

Початок реєстрації учасників о 13:30.

З питань акредитації ЗМІ:

прес-секретар  ВГО «Українська аграрна конфедерація» Ірина Сівашова, e-mail: agroconf@gmail.com

тел. (+380 44) 287-65-66, 289-97-21, 098-36-79-577.