До уваги студентів КНЕУ, що навчаються за кошти державного бюджета!06 Березня 2014р.

Повідомляємо Вас, що у зв’язку з укладанням нової угоди про співпрацю між університетом і ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України «Укрексімбанк» з 17.03 по 24.03 будуть переоформлюватися платіжні картки для отримання стипендії студентами, які навчаються за державним замовленням.

Просимо Вас звертатися до читального залу 1-го корпусу з 9:00 до 16:00.

Звертаємо Вашу увагу, що стипендія буде нараховуватися на платіжні картки «ДЕІБ «Укрексімбанк» тому оформлення угод з банком необхідно завершити до 24.03.2014р.

При собі необхідно мати:

Графік видачі банківських карток по факультетах:

17.03 Факультет економіки та управління
18.03 Юридичний факультет, Факультет управління персоналом та маркетингу
19.03 Факультет міжнародної економіки і менеджменту, іноземний деканат
20.03 Фінансово-економічний факультет
21.03 Обліково-економічний факультет, Факультет економіки аграрно-промислового комплексу
24.03 Кредитно-економічний факультет, Факультет інформаційних систем і технологій