Онлайн-вебінар "Генеративний ШІ – Ваш другий пілот для аналізу даних"19 Жовтня 2023р.

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас долучитися до вебінару на тему «Генеративний ШІ – Ваш другий пілот для аналізу даних» в рамках роботи студентського наукового гуртка (дискусійного клубу) «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві», що діє на кафедрі математичного моделювання та статистики в КНЕУ.

Спікер: Д’яченко Юрій, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки і туризму, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом, Національний університет «Києво-Могилянська академія», учасник KSE AI Lab (Київська школа економіки).

Модератор: Володимир Скіцько, к.е.н, доцент кафедри ММС, керівник секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека» КМАН, КНЕУ, Academic Advocate Member ISACA, учасник KSE AI Lab

Коли: 19 жовтня 2023 року з 11-30 до 12-15 за Київським часом.
Мова зустрічі: українська.
Вебінар складатиметься з лекції та Q&A-сесії.

Місце проведення - онлайн: покликання на онлайн зустріч буде надіслано зареєстрованим учасникам вебінару 18-го жовтня 2023 року.
Зареєструватися можна за наступним покликанням: https://forms.office.com/r/Ph3KByAaT6

Розвиваймо цифрові навички, удосконалюймо спілкування з ШІ та вивчаймо цифрову економіку разом!