Підтримайте петицію щодо присвоєння звання Героя України випускнику КНЕУ - Сергію Третяку!07 Березня 2024р.

Шановні студенти та викладачі!

Просимо підтримати петицію щодо присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) нашому випускнику, відчайдушно хороброму захиснику нашої Батьківщини - Третяку Сергію Ігоровичу

Сергій народився 24 лютого 1993 року у м. Києві. Був справжнім сином своїх батьків і нашої рідної України!

Був надзвичайно світлою, доброю, з відкритим серцем людиною! Був чуйним, щирим і водночас мав сталевий характер! Завжди приходив усім на допомогу! Був опорою і підтримкою рідним і близьким! У день свого народження 24 лютого 2022 року він без вагань став на захист нашої країни у складі перших загонів ТрО, які захищали Київ, а 18 березня 2022 року добровольцем був прийнятий в «Загін ТрО при Президентові України» Київської міської територіальної громади #9. Також перебував у гарячих точках на Донецькому, Запорізькому та інших напрямках вздовж лінії фронту.

Влітку 2023 року був нагороджений почесною відзнакою "Золотий хрест", яку прийняв з рук Валерія Залужного. Він до останнього подиху гідно виконував свій військовий обов’язок, боровся з ворогом, був надійним товаришем й вірив у Перемогу України!

Герой загинув 22 жовтня 2023 року внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, виконуючи бойове (спеціальне) завдання по захисту України з відсічі збройної агресії російської федерації, а саме ведення засадних дій на імовірних маршрутах переміщення диверсійно-розвідувальних груп противника в районі Сумської області.

Наш захисник Сергій своїм прикладом, справжнього чоловіка-воїна, заслуговує почесного звання - Герой України! Він був справжнім патріотом, гідним українцем і сміливим воїном, довівши це цінною власного життя…