Публічна лекція Домініка Стросс-Кана у Києві. Організатор – Фонд Віктора Пінчука04 Квітня 2012р.

Наукове студентське товариство запрошує взяти участь впублічній лекції колишнього голови Міжнародного валютного фонду, екс-міністра економіки, фінансів і промисловості Франції п. Домініка Стросс-Кана, яка відбудеться у середу, 4 квітня 2012 р., у Києві. Організатор – Фонд Віктора Пінчука.

Реєстрація учасників - 14.15 – 15.15. Початок лекції о 15.30.

Для участі в публічній лекції, необхідно обов’язково заповнити формуреєстрації до 16.00 вівторка 27.03.2012р. Кількість місць обмежена. Форма одягу – офіційний діловий стиль.З собою обов’язково мати паспорт або студентський квиток.

Підтвердження реєстрації буде надіслано кожному учаснику на йогоe-mail після 15.00 у п’ятницю 30.03.2012р. Через вимоги безпеки місце проведення лекції буде повідомлено разом з підтвердженням реєстрації.