Презентація "Успішна кар’єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно?"12 Грудня 2013р.

СFA Society Ukraine запрошує на презентацію "Успішна кар’єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно?"

Презентація відбудеться 12 грудня 2013 року о 13:15, ауд. 419.

Андрій Безп’ятов, CFA, кандидат економічних наук є Президентом Українського товариства інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine. Отримав звання сертифікованого фінансового аналітика (CFA Charter) у 2004 році. Наразі Андрій Безп’ятов є Управляючим директором, головою аналітичного департаменту інвестиційної компанії Dragon Capital.

Кейт Лендер, CFA, є Головою освітніх проектів ЕМЕА (Європа, Ближній Схід та Африка) Регіону, CFA Institute. Кейт Лендер керувала проектами з підготовки до екзамену CFA у таких всесвітньовідомих компаніях як 7City Learning та BPP Professional Education. Кейт також має досвід в якості інвестиційного професіонала (fixed income, equity finance).

Презентація буде присвячена:

• Глобальна асоціація інвестиційних аналітиків “CFA Institute”.
  • CFA Program — визнана світом кваліфікація фінансового аналітика. Стипендії на навчання за CFA Program для студентів.
  • CFA Society Ukraine —учасник глобальної спільноти інвестиційних професіоналів.
  • Участь студентів у проектах CFA Society Ukraine для реалізації своїх кар'єрних можливостей.
  • CFA Institute Research Challenge як найпрестижніший конкурс з інвестиційних досліджень для студентів у світі.
  • Професійна етика поведінки інвестиційних аналітиків.
  • Проблеми та перспективи працевлаштування студентів на фінансовому ринку України сьогодні.

Мова заходу: російська/англійська

Дізнайся більше про професію інвестиційного аналітика з перших вуст!