Бізнес-проект для студентів 4-5 курсів15 Травня 2013р.

В рамках наукового парку та проекту створення бізнес-інкубатору Інститут вищої освіти КНЕУ ім. Вадима Гетьмана запрошує студентів 4-5 курсів взяти участь у практичному бізнес-кейсі розробки стратегії розвитку компанії «Кобзов Сіті 2013». Оголошується набір найкращих студентів, які зацікавлені в участі у бізнес-проекті світового рівня, успішному розвитку власної кар’єри та розширення кола професійного нетворкінгу.

Під час реалізації бізнес-кейсу Ви матимете можливість працювати командах, зможете збагатити знання у сфері оцінки бізнесу та організації бізнес-процесів, фінансового моделювання, розробки міжнародної стратегії, розвинути навички роботи в команді, зі створення та проведення презентації, а також продемонструвати свої таланти та набути досвіду, спілкуючись із практиками бізнесу в сфері розваг.

Найкращі студенти мають можливість працювати в міжнародному проекті з майбутнім працевлаштуванням, отримати рекомендації практиків бізнесу, а також достойну матеріальну винагороду за роботу.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Проект вже розпочато. Для того, щоб зареєструватися надішліть аплікаційну форму на електронну адресу ovcharenko_aa@kneu.edu.ua, тема листа: «Кобзов Сіті 2013». Після надходження листа вам буде надіслано підтвердження з інструкцією подальших дій. Реєструватися можна одноосібно або командами. Реєстрація заяв триває до 15 травня 2013 року включно. Перевага надається анкетам, які надсилаються першими.