30-та Літня наукова онлайн академія EDAMBA 19-23 липня 2021 року31 Травня 2021р.

Кінцевий термін подання заявки: 31 травня 2021 року

Літня дослідницька академія EDAMBA 2021 року орієнтована на аспірантів у галузі управління та бізнесу. Метою Дослідницької академії є сприяння появі незалежної інтелектуальної ідентичності PhD студентів  шляхом академічних дискусій та презентацій. Темою цьогорічної академії є: "Святкування методологічної точності у дослідженні бізнесу та управління".

Будуть представлені та обговорені питання методології дослідження та філософії соціальної науки.  Дослідження бізнесу та управління розвиваються цікавим шляхом, відіграючи більш важливу роль в інформуванні ділових та організаційних систем та переосмисленні створення вартості.  Докторська освіта та навчання складають важливу частину всіх цих розробок, і аспіранти відіграють важливу роль у формуванні дослідницького ландшафту майбутнього.

Академія ознайомить з деякими основними філософськими проблемами, пов'язаними з управлінням та бізнес-дослідженнями, а також з проблемами, що стосуються галузі та її методів дослідження, відносно того, що спостерігається в інших соціальних науках та інтелектуальному розвитку мислення. загалом про бізнес та суспільство.

Загальними цілями літньої  дослідницької  академій EDAMBA є:

• забезпечити форум для діалогу щодо дослідницьких парадигм та методологій у галузі управління та досліджень бізнесу;
  • дозволити учасникам презентувати власні дослідження з акцентом на їх місце в дослідницькому середовищі у бізнесі та менеджменті;
  • дати молодим дослідникам засоби мотивування  продовжувати свої дослідження та знаходити свою роль та інтелектуальну ідентичність у сучасному дослідницькому середовищі;
  • будувати наукові мережі серед молодих дослідників з різних галузей управління та бізнес-досліджень

ПРОГРАМА

Центральною частиною академії буде презентація та обговорення дослідницьких проектів PhD студентів.  Кожен учасник повинен написати коротку презентацію свого проекту з акцентом на виклики та проблеми, пов'язані з відповідними методами дослідження та / або розробками теорії.  Мета полягає в тому, щоб  оглянути та зрозуміти питання, пов'язані із прихованою чи явною філософією науки.

Формат науково-дослідної академії буде складатися з лекцій, семінарів та презентацій учасників. Лекції одночасно представлятимуть важливі проблеми та  теми, які розглядаються на семінарах. Семінари є більш інтерактивними, і учасники повинні розраховувати на активну участь у них. Два вечори буде присвячено  зустрічам та консультаціям між викладачами та учасниками.

ECTS: 5 ECTS-кредитів призначається за участь в Літній науковій академії EDAMBA

Викладацький склад

• Професор Димитріс Ассімакопулос, президент EDAMBA
  • Професор П'єр Батто, університет Екс-Марселя, Франція
  • Професор Джо Хейр, Університет Південної Алабами, директор PhD Програм з ділового адміністрування,США
  • Професор Ганс Зіґард Дженсен, Орхуський університет, Копенгагенське містечко, Данія (колишній президент EDAMBA)
  • Професор Джон П. Улхой, Школа бізнесу та соціальних наук, Орхуський університет, Данія
  • Голова комітету літньої дослідницької академії EDAMBA:
  • Доктор М. Мей Сейтаніді, Кентська школа бізнесу Кентського університету

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР

Плата за літню наукову академію така:

I.Для аспірантів з установ-членів EDAMBA:

- Реєстраційний збір: 70 євро (включаючи ПДВ)

II.Для аспірантів з університетів, що не є членами EDAMBA:

- Реєстраційний збір: 350 євро (включаючи ПДВ)

Плата включає участь у семінарі, документацію.

Політика скасування:

За ануляції, зроблені до 20 червня 2021 року, буде відшкодовано мінус 20% від загальної суми.  Після цієї дати відшкодування неможливе.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Кінцевий термін подання заявки: 31 травня 2021 року

Подати заявку:

1. Заповніть форму подання
  2. Подайте форму заявки онлайн (ЗАЯВКИ ПОДАЮТЬСЯ  ТІЛЬКИ ОНЛАЙН)

ОНЛАЙН-ЗАЯВКА

Контакт: