Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Шановні вступники на освітній рівень «бакалавр» на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»!06 Серпня 2018р.

Вступникам, рекомендованим до зарахування на навчання за державним замовленням, після оприлюднення списків  рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, необхідно до 18:00 06 серпня 2018 року виконати вимоги до зарахування (надати до приймальної комісії оригінали диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього). У разі невиконання вимог до зарахування вступниками рекомендованими на навчання за державним замовленням, їх рекомендація буде анульована, а на їх місце буде рекомендований наступний за рейтингом вступник, оригінали документів якого будуть знаходиться у приймальній комісії на час виконання вимог до зарахування.

Вступники, які бажають навчатися за кошти фізичних чи юридичних осіб, подають оригінали дипломів молодшого спеціаліста та їх копії до приймальної комісії (кім. 147 1-го корпусу КНЕУ). Зарахування на навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб буде здійснено після 07 серпня 2018 року

Запрошуємо Вас до КНЕУ!