23 березня 16-00 ауд. 539 1 корпус лекція на тему: «Обмінний курс: від теорії до практики»16 Березня 2016р.

23 березня 16-00 ауд. 539 1 корпус  лекція на тему:

«Обмінний курс: від теорії до практики»
Лекція зосереджена на фундаментальних економічних чинниках, які впливають на динаміку валютного курсу: що визначає обмінний курс і його коливання, як працюють фіксовані і плаваючі валютні режими, чи може підходить плаваючий валютний режим Україні?

Про спікера: Олеся Верченко є академічним директором Київської школи економіки. Олеся отримала ступіньPh.D.з економіки у Вірджинському університеті, закінчила магістратуру в Лозаннському університеті на факультеті банківської справи та фінансів та магістратуру Консорціуму економічної освіти та досліджень при Києво-Могилянській Академії.
Олеся Верченко отримувала численні стипендії та гранти, серед них такі як стипендія Херсона-Хоффмана при Лозаннському університеті та Стипендія Вірджинському університеті.
Її праці присвячені дослідженням моделей ціноутворення, оцінці ціноутворення макроактивів та аналізу фінансових ринків.
  Організатори заходу:  к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу  С.В.Ушеренко і  Київська Школа Економіки  (KSE)