ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КИТАЄЗНАВСТВА (XVIII -  ПОЧАТОК XXI СТОЛІТТЯ)19 Листопада 2019р.

Презентація книги:

ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КИТАЄЗНАВСТВА (XVIII - ПОЧАТОК XXI СТОЛІТТЯ)

доктора філософських наук

завідувача відділу АТР Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України

президента Української асоціації китаєзнавців

КІКТЕНКА ВІКТОРА ОЛЕКСІЙОВИЧА

Коли:19 листопада 2019 року, о 11:00-12:00

Де:ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», пр. Перемоги, 54/1, 2-й поверх, ауд. 203

Організатори:Інститут досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца (КНЕУ), Українська асоціація китаєзнавців

Спікер: Кіктенко Віктор Олексійович– доктор філософських наук, президент Української асоціації китаєзнавців

Модератор: Дроботюк Ольга Володимирівна– кандидат економічних наук, директор Інституту досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца (КНЕУ)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на презентацію фундаментальної наукової праці доктора філософських наук, завідувача відділу АТР Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України президента Української асоціації китаєзнавців Кіктенка Віктора Олексійовича: «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КИТАЄЗНАВСТВА (XVIII - ПОЧАТОК XXI СТОЛІТТЯ)».

У книзі на основі дослідження широкого кола джерел зроблено спробу реконструкції й аналізу історії розвитку українського китаєзнавства від зародження дотепер як частини загального процесу розвитку китаєзнавства у Східній Європі. У праці визначено походження, закономірності та напрямки розвитку українського китаєзнавства шляхом створення відповідної біобібліографії та визначення інституційних процесів. Детально проаналізовано основні напрямки розвитку цієї галузі знань, що пов’язані із вивченням внеску українських науковців у дослідження історії, філософії, культури, мови, літератури, соціально-економічного та політичного розвитку Китаю.

Особливу увагу приділено встановленню відповідних ліній наступності в українському китаєзнавстві. Для реконструкції історії українського китаєзнавства були використані невідомі та маловідомі архівні матеріали й наукові публікації українських вчених, присвячені Китаю.

Електронний примірник книги: Кіктенко В. О. Історія українського китаєзнавства (XVIII – початок XXI століття). – Київ, 2018. – 388 с.

Реєстрація на подію: https://forms.gle/Ea6tY5phVsz3siv3A

За додатковою інформацією звертайтеся: sinology@kneu.edu.ua