Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конкурс інноваційних студентських аграрних проектів Smart Student Agro Lab. 17 Травня 2018р.

У нашому Університеті розпочинається конкурс інноваційних студентських аграрних проектів Smart Student Agro Lab. Організаторами заходу є компанія Deloitte та кафедра економіки і менеджменту агробізнесу КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Пропонуються дві актуальні теми: «Вплив кліматичних змін на аграрне виробництво» та «Сталий розвиток сільського господарства».

До участі запрошуються студенти 3-5 курсів, що навчаються за напрямами: аграрна економіка, менеджмент, технологія виробництва, а також студенти, що здобувають освіту з бізнес-спеціальностей в інших профільних вишах України. Заявки приймають до 10 травня, фіналістів визначать 17 травня. Окрім цінних подарунків, переможців запросять на стажування в компанію Deloitte.

Напередодні, 23 квітня, перед студентами КНЕУ виступили фахівці цієї компанії. Так, Ольга Чернигович порадила розглядати інноваційні бізнес-моделі спільно з проблемами екології, довкілля, враховуючи потреби людини, а Мирослава Доманецька прочитала лекцією «Дизайн мислення», запропонувавши працювати над проектами у командах до 4 осіб, адже під час досліджень виникають дискусії, які наштовхують на нові ідеї.

Нові проекти сприятимуть зростанню високоякісного агроекспорту з України.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати за телефонами:

097 324 89 91 (Анастасія Білич)

050 385 16 41 (Олександр Старіков)

067 712 07 31 (Наталія Зарицька).