Міжнародна науково-практична конференція «Cоціально-трудова сфера: сучасні виклики, новітні тенденції, домінанти інноваційного розвитку»02 Жовтня 2014р.

Конференція відбудеться 2-3жовтня 2014року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». В рамках проведення конференції передбачене засідання Підкомісії з управління персоналом та економіки праці Науково-методичної комісії з економіки та підприємництва Міністерства освіти і науки України.

Тематичні напрями роботи конференції:

•     Соціально-трудова сфера: глобальні виклики, інституціональні засади управління, стратегії та механізми розвитку;
  •     Соціальна згуртованість, довіра, соціальний капітал;
  •     Інноваційні домінанти забезпечення стійкої соціальної динаміки;
  •     Проблеми нестандартної зайнятості;
  •     Соціальна відповідальність бізнесу: пріоритети та технології забезпечення;
  •     Соціальний вимір інноваційного розвитку;
  •     Управління працею: організаційно-економічні та соціокультурні домінанти, інноваційні форми та механізми;
  •      Розвиток трудового потенціалу: соціально-економічні пріоритети, демоекономічні процеси та методи регулювання;
  •     Ринок праці в умовах інноваційного розвитку: економічні, соціальні орієнтири та інституційні засади розвитку;
  •     Нова роль служби персоналу і сучасні технології управління людськими ресурсами;
  •     Інвестування в людський капітал: прийняття управлінських рішень та оцінювання їх ефективності;
  •     Домінанти та пріоритети розвитку соціальної політики.

За тематичними напрямами роботи конференції планується проведення круглих столів.
Орієнтовна програма роботи конференції:
02.10.2014 р.
8.00 – 10.00: Заїзд та реєстрація учасників конференції
10.00 – 13.00: Пленарне засідання конференції
13.00 – 14.00: Обідня перерва
14.00 – 17.00: Продовження пленарного засідання
19.00: Неформальне спілкування

03.10.2014 р.
10.00 – 13.00: Засідання круглих столів за тематичними напрямами роботи конференції
12.00 – 13.00: Підведення підсумків
13.00 – 14.00: Обідня перерва
14.00 – 17.00: Культурно-просвітницькі заходи (ознайомлення з навчальною базою ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», оглядова екскурсія). Від’їзд учасників конференції.

Регламент виступів на конференції:

•     доповідь на пленарному засіданні до 20 хв.
  •     повідомлення на круглому столі до 10 хв.

Рішення про включення виступів у програму конференції буде прийняте Оргкомітетом і повідомлене учасникам до 15 вересня 2014 року.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська

Умови участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно надіслати до 29 серпня 2014 року:

•     заявку на участь у конференції (відомості про автора);
  •     статтю в електронному вигляді (диск, E-mail);
  •     копію платіжного документа про сплату організаційного внеску.