Презентація Спеціального проекту “Молоде покоління фінансових управлінців”13 Травня 2014р.

Презентація Спеціального проекту “Молоде покоління фінансових управлінців” для магістрів КНЕУ від компанії  Ернст енд Янг на 2014-2015 навчальний рік відбудеться:
•    13 травня 2014 р. з 15-30 до 16-10 в ауд. 132 головного корпусу КНЕУ
 (проспект Перемоги, 54/1) - презентація компанії та магістерської програми
•    19 травня 2014 р. з 14-20 до 15-00 в Центрі культури і мистецтв КНЕУ (вул.Дегтярівська, 49-Г)  -  презентація напрямку аудиту компанії

Спеціальний проект “Молоде покоління фінансових управлінців”
для магістрів КНЕУ 2014 року від компанії EY
ПОЧАТОК ПРОГРАМИ У ВЕРЕСНІ

Компанія EY запрошує студентів-магістрів Київського національного університету імені Вадима Гетьмана взяти участь у навчальному проекті “Молоде покоління фінансових управлінців”.

Студенти матимуть можливість поглибити практичні знання з обліку та аудиту, податків, фінансового менеджменту. Слухачі курсу, які під час фінального кейсового завдання найкраще продемонструють засвоєні знання та навички фінансового аналізу – отримають можливість пройти оплачуване стажування у відділі аудиту компанії EY, в рамках університетської практики.

Критерії відбору учасників:
•    навчання на 5-му курсі КНЕУ (2014-2015 навчальний рік)
•    наявність резюме англійською мовою
•    успішно вирішене вступне завдання
Етапи проекту:
1. Студенти надсилають резюме англійською мовою та вирішене вступне завдання
2. Оголошення учасників проекту
3. Курс лекцій для студентів (вересень-листопад 2014 р.)
4. Тестування та фінальне кейсове завдання (кінець листопада 2014 р.)
5. Стажування для найкращих студентів (січень-квітень 2015 р.).

«Молоде покоління фінансових управлінців» для магістрів КНЕУ 2014 це:

•     5 лекцій від провідних фахівців EY!
  •     Перемогу у фінальному кейс-стаді буде зараховано як міжпредметний тренінг.
  •     10 найкращих студенти курсу пройдуть оплачуване стажування в компанії в рамках університетської практики!

! Реєстрація на проект буде відкрита на початку вересня.  Слідкуйте за перебігом проекту онлайн: