«КНЕУ Startup День» – молодіжний бізнес-форум09 Грудня 2015р.

«КНЕУ Startup День» – молодіжний бізнес-форум, який відбудеться в ДВНЗ «Київський національний економічний університеті імені Вадима Гетьмана» 9 грудня 2015 року.

Організатори: Бізнес-клуб КНЕУ, Наукове студентське товариство КНЕУ, Медіа-платформа «КНЕУ Медіа».

Метою проведення є:

- популяризація молодіжного підприємництва на прикладі українських стартапів серед студентів;

-  формування зв’язків між стартаперами, менторами та інвесторами;

- генерування ідей та командна робота над ними з подальшою оцінкою з боку професійного журі.

Інформація про запрошених спікерів

Олександр Ольшанський – президент холдингу «Internet Invest Group». Член правління Інтернет-Асоціації України (ІнАУ), а з 2012 року – голова правління Асоціації, ідеолог і організатор щорічного інтернет-форуму «iForum».

Микола Савін –  виконавчий директор бізнес-акселератора  «GrowthUP Business Accelerator». Розповість про особливості венчурного бізнесу.

Катерина Дегтяр – інвестиційний аналітик бізнес-інкубатору «WannaBiz». Розповість про важливі особисті якості у сфері стартапів.

Микола Осейко – бізнес-тренер, керуючий партнер компанії «HR Centеr». Дасть поради щодо створення команди для стартапу.

Аріф Ахмедзаде та Фарід Сафаров – засновники «MoresiseBank», першого мобільного банку в Україні, випускники КНЕУ. Розкажуть, що таке мобільний банкінг, у якому напрямку рухається сучасний банкінг і як виглядатиме клієнт банку у майбутньому.

Кирило Тепляков – засновник проекту «Формула Студент КПИ». Розкаже про те як це –зробити гоночний болід, будучи студентом КПІ, як виграти грант на 100 000 грн у «Nescafe» й взяти участь у міжнародних гонках.

Анастасією Мамотюк – менеджером по роботі зі студентами компанії «Happy Paw». Розповість про реалізацію соціально-значимих проектів.

Анна Петрова – засновник проектів «Startup Ukraine», «Kyiv Working» та «Selfmade woman». Розповість  про можливості для створення бізнесу в Україні.

Склад журі для оцінки проектів:

1. Солодковський Юрій Мечиславович – декан факультету міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ;

2. Федорченко Андрій Васильович –  директор Інституту маркетингу;

3. Петрова Анна – засновник бізнес-інкубатора «Startup Ukraine»;

4. Бродецький Андрій – медіа-експерт.