УВАГА! В університеті оголошено набір слухачів на курс «ТРЕЙДИНГ КРИПТОВАЛЮТ»31 Жовтня 2018р.

Курс «ТРЕЙДИНГ КРИПТОВАЛЮТ»

від професійного трейдера, кандидата економічних наук, визнаного експерта в Україні

Організатори:ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та ТОВ «Фінансова ініціатива»

По закінченні курсу видається офіційний сертифікат.

Курс розрахований на 80 академгодин, з них 30 академгодин - індивідуальна практика торгівлі й інвестування на ринку криптоактивів (із консультаційним супроводом викладача). Перше заняття безкоштовне.

Чому важливо розібратися, що таке криптовалюта і блокчейн уже зараз?

Сьогодні формується нова економіка: цифрові валюти, технології блокчейн, розумні контракти, ICO будуть або вже використовують у всіх сферах суспільного життя: управлінській, фінансово-банківській, юридичній, сфері соціальних послуг.

Передові компанії світу вже використовують криптовалюту та інвестують в технології блокчейн.

Для кого проводиться курс?

• Для тих, хто шукає нові ідеї та серйозні джерела доходу;
  • Для інвесторів;
  • Для новачків у бізнесі, які хочуть забезпечити собі успішний старт;
  • Хто вже знає про криптовалюти, але не розуміє, як це швидко й ефективно використовувати для гідного заробітку;
  • Для тих, хто працює по найму і хоче стати фінансово незалежним.

Студенти, які прослухають курс і пройдуть тестування, опанують наступне:

- розуміння основ технології блокчейн, причини виникнення криптовалют, їх характеристики, функції, схожі риси і відмінність від національних валют;

-  основні поняття і термінологію ринку криптовалют;

- правові аспекти функціонування ринку криптовалют в Україні та світі;

- інструменти прогнозування курсу: технічний і фундаментальний аналіз, сигнали ринку;

- інструменти для торгівлі на міжнародних біржах;

- правила безпеки та оцінки ризиків в торгівлі криптоактивами;

- як обирати криптоактиви для інвестування й торгівлі;

- психологію трейдінгу;

- як фільтрувати великий потік інформації на ринку криптовалют, робити аналіз і приймати ефективні рішення для ставок практичної торгівлі;

- як виходити з корекції;

- як обирати і корегувати стратегію торгівлі.

Слухачі курсу отримають практичний досвід, а це:

- реєстрація на міжнародних криптовалютних біржах;

- відкриття гаманців;

- практична торгівля криптоактивами за власні кошти (криптовалютами і токенами);

- використання роботів (ботів) для торгівлі криптовалютами (алготрейдинг);

- управління власними емоціями при торгівлі;

- ведення обліку й аналіз власної практичної торгівлі з метою ефективного корегування обраної стратегії.

Головне завдання- навчитись інструментам трейдингу для стабільного заробітку як за умови зростання, так і під час падіння ринку криптовалют.

Термін навчання: 4 тижні (4 години на день)

Початок занять о 18.00, закінчення – 21.00.

Вартість навчання: онлайн (в аудиторії) – 18.000 грн.

онлайн (вебінар)       –   9.000 грн.

Перше заняття безкоштовне.

Для реєстрації необхідно заповнити  анкету та надіслати її до 31 жовтня 2018 року за вказаною електронною адресою: ipo@kneu.edu.ua