Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

15-17 травня 2018 року Міністерство освіти і науки проводить Всеукраїнський фестиваль інновацій17 Квітня 2018р.

Шановні колеги та студенти!  

15-17 травня 2018 року Міністерство освіти і науки проводить Всеукраїнський фестиваль інновацій. Його головна мета – популяризувати розробки вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучити інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

Заявки на конкурс приймаються до 18:00 16 квітня 2018 року. Інформацію за формою (додаток 1) та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі .ppt) просимо подавати в електронному вигляді на адресу: dvyhun@mon.gov.ua або заповнити гугл-форму за посиланням:https://goo.gl/forms/iqZXpVXsKPfCxDfr1

Якщо Ви маєте бажання взяти участь в конкурсі просимо також надати інформацію про проект у 220 кімнату для ознайомлення! 

Заявки, надані пізніше зазначеної дати, розглядатись не будуть.Попередній відбір учасників конкурсу триватиме до 25 квітня. Учасників повідомлять про проходження до другого туру – презентації стартап-проектів конкурсному журі, до 30 квітня.

Другий тур відбудеться 16 травня 2018 року.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.

Детальна інформація про конкурс за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/nauka/innovacijna-diyalnist-ta-transfer-tehnologij/zahodi/vseukrayinskij-festival-innovacij

Інститут вищої освіти

ДВНЗ Київський національний 

економічний університет 

імені Вадима Гетьмана