Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

У березні-травні 2018 року Запорізький національний університет проводить Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту30 Травня 2018р.

Шановні колеги та студенти!

У березні-травні 2018 року Запорізький національний університет проводить Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту в рамках міжнародного екологічного форуму «Еко Форум-2018», що проходитиме з 30 травня по 01 червня 2018 року у м. Запоріжжі на базі виставкового комплексу «Козак-Палац»

Конкурс проводиться у три етапи:

  • Перший етап (попередня реєстрація) - з 1 березня до 20 квітня 2018 року: збір заявок, проведення консультацій потенційних учасників Конкурсу.
  • Другий етап (заочний, відбірковий) – з 21 березня до 15 травня 2018 року: подання конкурсних робіт до журі Конкурсу та оцінка представлених проектів. Журі оцінює подані на Конкурс проекти і визначає учасників фінального етапу, кількість яких має становити не менш 50 % від кількості поданих проектів.
  • Третій етап (фінальний) – 1 червня 2018 року: презентація та захист проектів, визначення та нагородження переможців (виставковий комплекс «Козак-Палац», м. Запоріжжя).

Витрати на відрядження учасників, керівників, членів оргкомітету і журі Конкурсу здійснюються за рахунок організацій та установ, у яких вони відповідно навчаються або працюють.

Детальна інформація про конкурс за посиланнями:

  1. https://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=42824&lang=ukr&news_code=vseukrayinskij-studentskij-profesijnij-tvorchij-konkurs-proektiv-z-ekologichnogo-ta-energetichnogo-menedzhmentu
  2. http://sites.znu.edu.ua/znu_anonsy//2018/_proektov_ekomenedzhment_dlya_sajta_znu.pdf